Historie

Każde spotkanie z Wami to opowieść. O tej jednej, niepowtarzalnej chwili. Pamiętam, jaki nastrój towarzyszył mi przy tworzeniu zdjęć. Pamiętam pogodę, potrafię odtworzyć zapachy i rzeczy, które nas otaczały.
I to niezależnie czy mówimy o fotografii ślubnej, bo to akurat dzień, który zapamiętacie na długo, czy o sesjach rodzinnych. Wasze dzieci zmieniają się w ekspresowym tempie – fotografia pozwala zatrzymać te elementy codzienności, o których szybko byście zapomnieli.
Podobnie sytuacja wygląda z sesjami indywidualnymi. Nieustannie się zmieniamy, a sama sesja jest okazją do podkreślenia tego, co w nas najciekawsze. Nasze idee i wartości ulegają ewolucji – a to wpływa na to jacy jesteśmy, na kolory, jakimi chcemy się otaczać i przedmioty, które sprawiają, że czujemy się lepiej. I to właśnie zatrzymuję na fotografiach. Zapisuję Was. Jacy byliście i co tworzyliście.
Nietypowa sesja dla prawnika – Adam

Nietypowa sesja dla prawnika – Adam

Bycie prawnikiem łączy się dla Was zawsze z chodzeniem pod krawatem, dość mało elastycznym podejściem do otaczającej rzeczywistości, wizerunkiem niemalże bankowej precyzji i profesjonalizmu? Na...

czytaj dalej